Aktualności

Sezon rozpoczęty od zwycięstwa

• autor: p_bajon, 2011-07-24 16:47

Silesia Bolko popłynęła z deszczem

Podobnie jak w poprzednim sezonie ligę rozpoczęliśmy efektownym zwycięstwem.Tylko początek spotkania był wyrównany, kiedy Silesia po kontrowersyjnym rzucie karnym za rękę w polu karnym wyszła na prowadzenie. Jednak potem na boisku dominowała już tylko jedna drużyna. Z każdą minutą nasza przewaga była co raz większa i po pierwszej połowie prowadziliśmy 6:1. Po zmianie stron nie popełniliśmy błędu z zeszłego sezonu, kiedy to na drugą połowę często wychodziliśmy zdekoncentrowani i trwoniliśmy przewagę wywalczoną w pierwszej połowie. To my dalej prowadziliśmy grę i powiększaliśmy naszą zdobycz bramkową. Z drugiej strony Paweł Bajon był bezrobotny, choć parę razy musiał wykazać się refleksem. Bolczanie pokonali go tylko z dwóch rzutów karnych i raz po rzucie rożnym. Mecz zakończył się według zasady " jak Łuczyński strzela to kończymy", gdy sam zainteresowany ustalił wynik na 16:3. Oprócz wyniku i dobrej gry ciesz także frekwencja na dzisiejszym meczu. 11 zawodników dawno nie było na naszym meczu. Zabrakło Dawida Skorupskiego, który jest na wakacjach i Bartka Kaczyńskiego, który był w pracy. Na meczu nie pojawił się Dawid Kotowicz. Po raz kolejny nie wykorzystał "ostatniej szansy" i z dniem 24 lipca opuszcza szeregi Betowenów. Na koniec chcielibyśmy podziękować kibicom, za tak liczne przybycie i wypełnienie Orlika niemal do ostatniego krzesełka, pomimo niesprzyjającej aury. Trzeba zaznaczyć, że nie było "Głównego Kibica" (KMWTW). Bo gdyby był to mielibyśmy ponad komplet.

Beuthen 09 16:3 Silesia Bolko (6:1)

Beuthen 09- Bajon, Łuczyński, Rosołek, Jedynak, Bitner, Różkowski, Sierociński, Waldow, Kowalski, Janoszek, Czyż