2 w 1

• autor: MrPuyol, 2011-09-01 01:00

Relacja + filmik z ostatniego spotkania!

We wtorek próbowaliśmy naszych sił w starciu z drużyną FC Hajmowcy. Graliśmy już z nimi w poprzednim sezonie- oba spotkania wygraliśmy bez większego problemu. Tym razem jednak Hajmowcy byli w o wiele lepszej sytuacji. Po pierwsze, graliśmy na Torkacie, który nie należy do naszych ulubionych obiektów. Po drugie (primo ultimo) drużyna, której kapitanem jest Grzegorz Warzecha dokonała w ostatnim czasie sporych wzmocnień i różni się od zeszłorocznej ekipy. Mimo wszystko, przynajmniej na papierze, byliśmy faworytami.

Jednak pierwsza połowa spotkania nikomu tego nie mogła udowodnić. Graliśmy słabo, bez polotu i woli walki. Mimo przewagi w strzałach i okazjach bramkowych przegrywaliśmy pierwszą połowę 4:3. Warto tutaj podkreślić kilka parad Mateusza Sierocińskiego, który wyjątkowo bronił dostępu do naszej bramki oraz słabszą grę naszego czołowego napastnika Dawida Kowalskiego, którego strzały nie zawsze znajdowały drogę do bramki. Mimo wszystko nasza sytuacja nie była zła.

Dzięki dobrej motywacji zastępcy kapitana, na druga połowę wyszliśmy o wiele bardziej skupieni. Zaowocowało to licznymi akcjami oraz zdominowaniem zespołu rywali. Warto tu podkreślić dobrą grę Sebastiana Czyża, który notuje spory progress w naszym zespole. Prawdziwym przełamaniem okazało się przyjście naszych dwóch hokeistów- Daniela Janoszki oraz Pawła Bajona. Ich praca pomogła nam w osiągnięciu korzystnego rezultatu 14:5.

Oto videorelacja z ostatniego spotkania: