Wywalczone 3 punkty

• autor: MrPuyol, 2011-10-02 16:41

Relacja ze spotkania przeciwko drużynie Rasta Bytom.

Przed dzisiejszym spotkaniem nastroje w drużynie były wręcz sielankowe. Mecz z Rastą miał być tylko formalnością, wręcz spacerkiem. Niestety, boisko zweryfikowało nasze oczekiwania i dzisiejsze spotkanie nie należało do najłatwiejszych.

Beuthen 09 nie grał dzisiaj w optymalnym zestawieniu. W naszej drużynie zabrakło Piotra Bitnera, Dacjana Waldowa, Sebastiana Czyża oraz naszych hokeistów Pawła Bajona i Daniela Janoszka. Z drugiej strony w naszym zespole zadebiutował wracający po kontuzji Sebastian Migus, który póki co zasilił formację ofensywną popularnych "Betowenów".

Nasi przeciwnicy przybyli na spotkanie w dużej liczbie. Poza liczebnością wrażenie robiły jednakowe stroje, dzięki którym Rasta dołączyła do elitarnego grona zespołów w bytomskiej PA, które mają specjalne komplety na mecze ligowe.

Mecz rozpoczęliśmy w składzie Sierociński - Rosołek, Różkowski - Jedynak, Migus, Kotowicz.W obwodzie pozostali Łuczyński, Gościński oraz Kowalski. Początek spotkania to wzajemne badanie sił oraz ataki raz jednej raz drugiej strony. To my pierwsi wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Sebastiana Migusa. Później wszystko szło po naszej myśli, jednak przez indywidualne błędy w obronie zakończyliśmy pierwszą połowę wygrywając 3:2.

Druga część spotkania to kolejna część fatum, jakie wisi nad Beuthen, gdy wychodzimy na drugą połowę. Zdekoncentrowanie oraz kolejne błędy sprawiły, że szybko straciliśmy 3 bramki i przegrywaliśmy 3:5. Zmiany w naszym zespole oraz poprawa gry sprawiły, że dogoniliśmy rywali i wyszliśmy na prowadzenie. Od tego czasu wszystko szło po naszej myśli a całe spotkanie wygraliśmy 12:8.

Warto wspomnieć o niespodziewanej wizycie Tomasza Sobczaka oraz Grzegorza Nowaka, którzy poratowali nas wodą mineralną oraz przynieśli batoniki służące regeneracji sił. Mamy nadzieję, że współpraca ze Stowarzyszeniem Bytom Przyjazne Miasto będzie się dalej rozwijała i przynosiła korzyści obu stronom.

autor: Bre_92 2011-10-03 13:51:26

Profil Bre_92 w Futbolowo Dzieki chlopaczki za gre ;]. mam nadzieje ze znow sie spotkamy na boisku ;prn