Zwycięstwo w deszczu

• autor: p_bajon, 2011-10-09 17:56

Beuthen 09 10:8 FC Joga Bonito

Ważnym wydarzeniem był debiut Michała Mazura w naszym zespole, który ma zastąpić Mateusza Różkowskiego i Piotra Bitnera, którzy opuścili naszą drużynę. W naszym zespole jeszcze wystąpili Bajon na bramce, oraz w polu Jedynak, Migus, Sierociński, Kowalski, Janoszek i Waldow. Zabrakło Kotowicza, Łuczyńskiego, Rosołka i Czyża. W tak okrojonym składzie przystąpiliśmy do meczu z Joga Bonito.

Spotkanie zaczęło się od naszych zdecydowanych ataków, których nie potrafiliśmy udokumentować bramką. W końcu udało nam się zdobyć bramkę, a zaraz po niej kolejną. Dwu bramkowe prowadzenie nieco nas uśpiło, bo w ciągu minuty straciliśmy dwie bramki i znowu był remis. Na naszą 3 bramkę rywale równie szybko odpowiedzieli i znów trzeba było budować przewagę od nowa. Dopiero teraz udało nam się zdobyć 3 bramki nie tracąc ani jednej i do przerwy prowadziliśmy 6:3. Po przerwie nasza gra nie wyglądała źle i tylko brak naszej skuteczności pod bramką rywali powodował, że ciągle utrzymywał się wynik 6:3. Jak się później okazało pierwszym punktem zwrotnym w drugiej połowie było wybicie piłki za płot, które spowodowało 5 minutową przerwę. Ta właśnie przerwa wybiła nas z rytmu i zaczęliśmy seryjnie popełniać błędy i w końcu tracić bramki. W krótkim odstępie czasu straciliśmy 4 bramki i zrobiło się 6:7. Drugim punktem zwrotnym był rzut wolny wykonywany przez Sierocińskiego. Płaskim strzałem pod murem doprowadził do wyrównania, a nasza gra znów wyglądała tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Na prowadzenie wyprowadził nas Janoszek. Niestety pół minuty później był znów remis. Gracze Joga Bonito wykorzystali moment nieuwagi naszego bramkarza i strzałem z własnej połowy przelobowali Bajona. Lecz po raz kolejny zagraliśmy do końca i najpierw Jedynak znów dał nam prowadzenie, a następnie Mazur wykorzystał długą piłkę od Bajona i ustalił wynik spotkania.

Ten mecz można podsumować krótko: "My zagraliśmy nic. Na szczęście Joga Bonito zagrała jeszcze większe nic." Niestety po raz kolejny nasza gra nie mogła się podobać i pokazała nam, że na mecz z FC Rozbark jeszcze nie jesteśmy gotowi. Za tydzień kolejne spotkanie o 14 na Orliku. Przeciwnik będzie podany w środku tygodnia.

autor: MaTiBtM 2011-10-10 22:55:51

Profil MaTiBtM w Futbolowo a o mojej interwencji juz nie mogles napisac????;(