W Nike wciąż nie pokonani

• autor: p_bajon, 2012-04-21 17:41

Jutro mecz w Playarenie z Joga Bonito

Dziś odnieśliśmy 5 wygraną w rozgrywkach NFL. Drugi raz w tych rozgrywkach, a 4 w tym sezonie pokonaliśmy zespół Rasty Bytom. Jednak wygrana w tym spotkaniu przyszła nam niezwykle ciężko. Od początku spotkania nie potrafiliśmy złapać naszego rytmu gry i mieliśmy ogromne kłopoty ze stworzeniem sobie bramkowych okazji. Ogólnie pierwsza połowa przebiegała w bardzo sennej atmosferze. Ostatecznie zakończyła się naszym zwycięstwem 3:1. Początek drugiej połowy należał do naszych przeciwników. Dość szybko udało im się doprowadzić do wyrównania i to dwukrotnie. Jednak na tym nie poprzestali i wypracowali sobie przewagę trzech goli. Dopiero wtedy do gry wróciła nasza drużyna i wyciągnęła mecz z tej niekorzystnej sytuacji. Bramki Mazura, Kowalskiego i Janoszka pozwoliły nam wyjść na prowadzenie 9:7. W końcówce Rasta zdobyła kontaktową bramkę, lecz to było wszystko na co ich było stać dzisiejszego dnia. Ostatecznie pokonaliśmy Rastę 9:8. Po meczu gracze Rasty obchodzili swoje pierwsze urodziny, z tej okazji życzymy im samych sukcesów z pozostałymi ekipami w NFL i PA.

A już jutro wracamy do gry w rozgrywkach Playarena. Naszym przeciwnikiem będzie drużyna Dawida Patonia, Joga Bonito. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy Jogę 10:8. Mamy nadzieję, że jutro będzie podobnie. Do tej pory nasi jutrzejsi przeciwnicy rozegrali 19 spotkań, w których zgromadzili 21 punktów i w ligowej tabeli zajmują 9 miejsce. W lidze ostatnio przegrali dwa razy z MGPM oraz raz z Unią. Forma Jogi nie jest najwyższa, więc po jutrzejszym spotkaniu mamy nadzieję, będziemy mogli dopisać sobie kolejne 3 punkty. Początek spotkania o godzinie 14 na Orliku na Rozbarku. Zapraszamy!