Oczami zawodnika przed meczem

• autor: Beuthen 09, 2012-09-15 15:28

Krótki wywiad z Adamem Łuczyńskim na 24h przed meczem

B09: Niestety nie zagrałeś w dwóch pierwszych spotkaniach, zatem będzie to Twoje pierwsze w tym sezonie. Pewnie nie umiesz się już doczekać?
A.Ł: Zachowujesz się tak, jakbyś czytał w moich myślach! Rzeczywiście, na obu poprzednich spotkaniach nie mogłem być obecny z powodu pracy, która wypadała w ostatnim momencie. W tym tygodniu postarałem się o wolną niedzielę i na 100% pojawię się na Orliku, głodny gry dla Beuthen 09. Mam nadzieję, że pomogę drużynie w zdobyciu kolejnych 3 punktów.
B09 :Waszym przeciwniekiem będzie Pogoń za Chlebem, beniaminek, który ma za sobą dwie porażki w dwóch pierwszych spotkaniach. Wierzysz, że wygrana przyjdzie Wam równie łatwo jak choćby w meczu z Badboysami?

A.Ł: Jak już wspomniałem, na meczu z BadBoysami mnie nie było i niestety nie widziałem tego "spacerku" Beuthen 09. Mam nadzieję, że uda nam się bez problemu wygrać, o ile do końca zachowamy koncentrację i ani na chwilę nie zlekceważymy rywala. W zeszłym sezonie zdarzały się takie spotkania, w których poprzez brak koncentracji traciliśmy punkty. W tym roku tytuł musi wrócić do nas, dlatego nie możemy sobie pozwolić na żadne wpadki!
B09: Zaczęliście sezon od dwóch zwycięstw, uważasz, że jesteście wstanie pobić osiągnięcie z zeszłego sezonu, kiedy to wygraliście osiem pierwszych spotkań?

A.Ł: Patrząc na aktualną kadrę naszego zespołu oraz zaangażowanie poszczególnych zawodników jestem przekonany, że passa 8 kolejnych zwycięstw jest do przekroczenia. Z drugiej jednak strony, kiedy zanalizuje się tabelę widać, że poziom rozrywek diametralnie wzrósł, nie można już mówić o słabych przeciwnikach, liga stała się niezwykle wyrównana, co może podnieść poziom rozgrywek PA.
B09: Nie sposób nie wspomnieć o turnieju w Warszawie. Jak wspominasz ten turniej?

A.Ł: Turniej w Warszawie był wydarzeniem, na który czekaliśmy cały poprzedni rok. Nie ukrywam, że oczekiwania były spore, a drużyna pozytywnie zmotywowana. Na turnieju z meczu na mecz graliśmy naprawdę coraz lepiej, szkoda tych porażek, bo turniej mógł się potoczyć zupełnie inaczej. Mam nadzieję, że w naszym przypadku sprawdzi się powiedzenie "do trzech razy sztuka" i za rok zagramy w finałach rozgrywek Playarena.
B09: Na koniec, jaki wynik przewidujesz?

A.Ł: Jeśli chodzi o wynik to z jednej strony mam szacunek do rywala, ale z drugiej doceniam nasze umiejętności- będzie 15:5 dla Beuthen 09 wink

B09: Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi

A.Ł: Dziękuję ze rozmowę i pozdrawiam!