Wypad na hokej

• autor: MrPuyol, 2010-08-19 00:46

Dzisiaj postanowiliśmy wesprzeć naszych kadrowiczów- Pawła i Daniela. Z tego też powodu większa część zawodników drużyny wybrała się na mecz Pucharu Polski z Podhalem. Przegraliśmy co prawda 3-10, ale warto było iść. Dlaczego? Więcej info w rozwinięciu.

Cała akcja była długo planowana i ukrywana przed naszymi hokeistami. Na mecz wybraliśmy się głównie z ich powodu, chociaż jako (w większości) kibice Polonii był to dla nas także swoisty, przyjemny obowiązek. Niestety, nie zaczęło się najlepiej. Zostaliśmy przyłapani na "oszczędzaniu na koszulki" i na nazwisko Marka pan "Kobuch" wypisał nam mandat w wysokości 80 złotych. Tutaj apel do obecnych na hokeju- jak Marek dostanie wezwanie do zapłaty to nie zostawmy go samego... ;) Po dojechaniu na halę kupiliśmy bilety za całe 5 złotych i zajęliśmy miejsca pośród nielicznej widowni. Mecz nie był jakiś świetny w wykonaniu polonistów, nie znam się na hokeju, ale wydaje mi się, że nasi zawodnicy zawodzili na wielu płaszczyznach brakowało m.in. strzałów z daleka, a bramkarz miał bogi jak z waty. Mimo wszystko byliśmy świadkami dobrego widowiska, sprawdziliśmy się jako oprawa i wykrzyknęliśmy kilka razy imiona naszych zawodników ;) Później już tylko wspólne zdjęcie i skierowaliśmy się ku centrum.

Jednak to nie był koniec atrakcji. W ramach integracji wybraliśmy się do pizzerii Riposta na pizzę. Tam po dłuższym oczekiwaniu dołączył do nas Paweł Bajon i mogliśmy wspólnie omówić wiele spraw związanych z drużyną i nie tylko.

Mam nadzieję, że takie wypady będą się powtarzały częściej, a naszym hokeistom życzymy powodzenia w następnych spotkaniach!

Ps. TU jest dostępna galeria z dzisiejszego spotkania ;)