Beuthen 09 - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Witamy na stronie Beuthen 09!
  •        

Współpraca

Kalendarium

21

03-2019

czwartek

22

03-2019

piątek

23

03-2019

sobota

24

03-2019

niedziela

25

03-2019

pon.

26

03-2019

wtorek

27

03-2019

środa

Logowanie

Ankiety

Na jakiej pozycji Beuthen 09 wymaga wzmocnień przed sezonem 2012/13?

Statystyki drużyny

Facebook

Umów się na mecz

Jeśli masz swoją drużynę
i szukasz godnego przeciwnika- napisz do nas,
chętnie przyjmiemy każde wyzwanie!

 

Kontakt:

GG: 4446671

e-mail: beuthen09@gmail.com

tel: 506-421-125

 

Czekamy!

STAT4U

stat4u

Aktualności

Podsumowanie rundy częsc IV- POMOCNICY

  • autor: Beuthen09, 2010-12-28 02:48

Ostatnia częśc podsumowująca grę poszczególnych zawodników na poszczególnych pozycjach.

Przyszedł czas na podsumowanie ostatniej formacji. Dziś zajmiemy się pomocnikami.

Marek Jedynak wystąpił w 10 spotkaniach. Opuścił tylko spotkanie otwierające sezon z KS Bytom. Mówiąc szczerze to niewiele stracił. Pierwszy mecz zagrał z Barclays. Przegraliśmy tamto spotkanie , a Łebek niczym szczególnym się nie popisał. Był tylko tłem dla reszty. W następnym spotkaniu z FC Bezszans zagrał już lepiej i zdobył 2 ładne bramki. Jednak można mieć do niego  pretensje o spowalnianie akcji. Za to samo krytykowaliśmy go po następnym meczu. Z FC Kochanowskiego Łebek znów zagrał bezbarwnie. Lepiej zaprezentował się przeciwko drużynie FC Rozbark. Jak napisaliśmy po tym spotkaniu: „Chłopak od czarnej roboty. Mało widoczny, ale skuteczny w destrukcji. To on przerwał ostatnią akcję rywali przy naszym prowadzeniu.”  Z Hajmowcami był najmniej aktywny z graczy ofensywnych. Nie strzelił żadnej bramki pomimo tego, że przeciwnik był słaby ( nawet Łuczyński im strzelił!!). Z Pogonią zdobył jedną z bramek, ale po za tym nic więcej nie pokazał. Kolejny niewyraźny występ Łebka to mecz z Bobrkiem (nie chce mi się pisac pełnej nazwy tej drużyny). W meczu z Śródmieściem miał kilka przebłysków i parę zagrań w nie swoim stylu. W końcu można było być zadowolonym z jego gry. Za mecz z FC Powstańców również zebrał pochlebne recenzje: „W dniu dzisiejszym wyróżniający się zawodnik. Nie przywykliśmy do takich akcji Łebka, który początkowo grając jako ofensywny pomocnik wniósł wiele do gry z przodu. Wtedy, kiedy już popisywał się dryblingiem, był on zazwyczaj skuteczny i ładny dla oka. Gol z dystansu- bajka. W defensywie bez większych zarzutów.” W rewanżowym meczu z Barclays nie był już tak błyskotliwy, znów spowalniał akcje, ale nie było najgorzej. Ogólnie wtedy słabo zagrała cała drużyna.Łebek rozkręcał się powoli z meczu na mecz. Z początku niewyraźny, spowalniający akcję, a pod koniec rundy błyskotliwy, strzelający piękne bramki z dystansu. W sumie zdobył ich 6. Za pierwszą częśc rundy otrzymał średnią ocen 7, w drugiej częśc, w nowej skali ocen otrzymał 3,6. Co dostał na koniec można zobaczyc na dole w tabelce. Gdyby był bardziej dynamiczny mógłby naprawdę wiele, powinien nad tym popracować. SZYBCIEJ!

Teraz czas na kapitana drużyny Dawida Kotowicza. Jako jedyny z nas grał zarówno w Superiorze, jaki i Max Bayernie. Zagrał tylko w 7 spotkaniach i strzelił 8 goli. Sezon rozpoczął od meczu z Barclays. Strzelił jedną bramkę, ale spodziewaliśmy się więcej po jego. W meczu z FC Bezszans doszło do rzadko spotykanej sytuacji, Dawid pomimo swojego niedużego wzrostu zdobył bramkę głową. Nic więcej w tym meczu nie zdziałał. Rozczarował przeciwko Kochanowskiego. Zero ambicji z jego strony, wyglądało jakby był myślami zupełnie gdzie indzie. Niestety podobnie było w meczu z FC Rozbark. Ciągle brakowało błysku w jego grze. Po tym spotkaniu Dawid musiał odpocząc od piłki, z powodu kontuzji kostki, jakiej nabawił się na jednym ze sparingów, na boisku w Łagiewnikach. Wrócił dopiero na mecz z Bobrkiem. W końcu pokazał, że potrafi grac w piłkę. Zdobył dwie bramki i zaliczył parę ładnych akcji, no i w końcu włożył trochę serca w  swoją grę. Kolejny efektowny występ Kotka to mecz z FC Śródmieście. Efektowny i efektywny, bo zaliczył hat- tricka. Tak podsumowaliśmy jego grę w meczu z FC Powstańców: „Dobry początek, później prawdopodobnie zabrakło sił. Jak zwykle błyskotliwy i skuteczny, lecz im licznik odmierzający koniec spotkania wskazywał wyższą wartość liczbową, tym kapitan przeprowadzał swoich akcji mniej. Autor ładnego gola w drugiej części meczu.„  Po tym meczu nasz kapitan postanowił sobie zakończyc rundę. Na ostatnim meczu, rewanżowym meczu z Barclays (być może najważniejszym meczu sezonu!!!) nie pojawił się. Stwierdził, że było za zimno. Długo będzie miał to wypominane! Podsumowując: zaryzykuję stwierdzenie, że Dawid to największe rozczarowanie sezonu. Naprawdę wiele sobie obiecywaliśmy co do jego gry. Tylko z trzech jego występów można było być zadowolonym. A o tym co zrobił na sam koniec już napisałem. Mam nadzieję, że Dawid odkupi swoją winę znakomitymi występami na wiosnę. W pierwszej połowie rundy oceniliśmy go na 6,5, a w drugiej na 4,8.

Teraz czas na Sebastiana Czyża. Aktywnego na shoutboxie, na boisku pozostawiającego w cieniu innych. W 9 meczach zdobył 7 bramek. Opuścił pierwsze dwa spotkania, potem zagrał już w każdym następnym meczu. Po raz pierwszy zobaczyliśmy go na boisku w meczu z FC Bezszans. Wydawał się niewidoczny, a o jego grze w tamtym meczu niewiele można powiedziec. Jego gra w meczu z Kochanowskiego mogła się podobac, zabrakło jedynie gola. Z FC Rozbark zagrał w kratkę: Zacznijmy od pozytywów, rozegrał świetną "klepkę" z Kowalem, dzięki czemu ten drugi przełamał wynik i zdobył bramkę, która rozpoczęła naszą lepszą grę. Poza tym miał kilka udanych zagrań, jednak wciąż brakuje u niego częstszych decyzji o podaniu, zamiast dryblingu. Gdyby był bardziej widoczny, mógłby wcześniej przesądzić o wyniku spotkania.” W meczu następnym z Hajmowcami, w końcu się przełamał i trafił dwa razy do siatki rywali. Jednak na tle takiego przeciwnika to ciężko ocenic jego grę. Z pogonią zaliczył hat- tricka. W jego grze było widac zaangażowanie, którego nie widzieliśmy w poprzednich spotkaniach. W meczu z Bobrkiem zagrał niewiele, ale jak już był na boisku. to dobrze się prezentował. Z Śródmieściem aktywny waleczny i skuteczny. Udało mu się zdobyc dwie bramki. Przeciwko drużynie Powstańców zagrał słabiej. Znów był niewidoczny. W rewanżowym meczu z Barclays jego gra była dobra, lecz nie na tego przeciwnika. Starał się, „mieszał”, szczególnie w pierwszej połowie. Dobrze się ustawiał, lecz kilka razy nie doszło do niego podanie, po którym mógłby zdobyć gola. Jego gra  w tej rundzie nie wyglądała najgorzej, ale najlepiej też nie. Ciągle czekamy na mecz w którym Sebastian rozstrzygnie o losach spotkania. Za pierwszą częśc rundy otrzymał 6,3, za drugą 4.

Już drugi raz przychodzi mi podsumowywac moją grę. Tym razem podsumuję moją grę w polu. Paweł Bajon, bo o nim mowa wystąpił w 10 spotkaniach z czego 5 zagrał w polu. Zdobyłem 11 bramek grając w polu i jedną z pomocą obrońcy z FC Kochanowskiego grając na pozycji bramkarza. Ciężko mi obiektywnie ocenic moją grę., dlatego będę kierował tylko i wyłącznie ocenami. Za mecz z KS Bytom dostałem wysoką ocenę, ale w meczu z nimi, nawet Papec dostałby przynajmniej 8. Ale w pamięci została bramka, którą zdobyłem z połowy boiska. Z Barclays było już gorzej. Pomimo tego, że dostałem niezłą notę, to mój występ był rozczarowujący. Właśnie w takich meczach powinno się wymagac więcej. Następnie rozegrałem trzy mecze na bramce. W polu wystąpiłem znowu z Hajmowcami. Strzeliłem pięc bramek i tyle. Z Pogonią za Chlebem dwa razy umieściłem piłkę w siatce rywali. Jednak jak już wspominałem, podczas podsumowywania innych graczy, to byli przeciwnicy na tle których, łatwo pokazac się z dobrej strony. W kolejnym meczu z Bobkiem znów stanąłem pomiędzy słupkami, jednak miałem krótki epizod gry w polu. I tu nie zgadzam się z większością z was. Według mnie to była dobra decyzja. Moja obecnośc w polu wniosła ożywienie do naszej gry ofensywnej. Wszedłem przy stanie 6:5 dla nas, dośc szybko straciliśmy 2 bramki i przegrywaliśmy. Jednak jeszcze szybciej udało się nam strzelic 3 bramki ( przy dwóch miałem asystę), wyjśc na dwu bramkowe prowadzenie. Po dziewiątej bramce znów wróciłem między słupki. Z Śródmieściem znów broniłem. Ostatni mecz zagrałem z FC Powstańców w polu. Tak oceniliście mnie po spotkaniu: „Przeciętny mecz Pawła. Nie wychodziło mu zbyt wiele zagrań. Gdy akcje były rozgrywane po ziemi w stylu hiszpańskim wielokrotnie brał na siebie ciężar gry, lecz jego akcje nie kończyły się bramkami. Praktycznie jedyny zawodnik w dniu dzisiejszym w Beuthen 09, który preferował grę pozycyjną.” W pierwszej części sezonu zostałem oceniony na 7,5, zaś w drugiej na 4,5. Brałem pod uwagę tylko mecze w których grałem w polu. Wszystko wskazuje na to, że w następnej rundzie będę stał na bramce. Niestety będziecie musieli mi zaufac i godnie zastąpic mnie w polu.

 

 

 

 

Nazwisko

Ilośc meczy

Ilośc bramek

Średnia bramek na mecz

Średnia Ocen

Marek Jedynak

10

6

0,6

3,5

Dawid Kotowicz

7

8

1,14

4

Sebastian Czyż

9

7

0,77

3,5

Paweł Bajon

10

12

1,2

4


 


  • Komentarzy [5]
  • czytano: [381]
 

autor: MrPuyol 2010-12-28 09:17:30

Profil MrPuyol w Futbolowo No no no, panie Pawle ;) Bardzo dobre kolejne podsumowanie! :)


autor: JoeBlack 2010-12-28 12:05:54

Profil JoeBlack w Futbolowo nie kolejne bo ostatnie było chu-j***


autor: MrPuyol 2010-12-28 22:38:48

Profil MrPuyol w Futbolowo Ty tam siedź cicho napinaczu :D


autor: JoeBlack 2010-12-29 00:09:11

Profil JoeBlack w Futbolowo cicho to ty mozesz zęby stracic mój kochany przyjacielu !!!


autor: JoeBlack 2010-12-29 00:21:25

Profil JoeBlack w Futbolowo co hahahahahahhahahahhaha?? ty pało nie zmieniaj komentow chyba ci sie cos w dupie pomieszało!!!!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Translator

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Beuthen 09FC Rozbark
Beuthen 09 6:10 FC Rozbark
2013-06-23, 14:00:00
     

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najnowsza galeria

Beuthen 09 - Trawczynczyn Team
Ładowanie...

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator
status Gadu-Gadu
Kapitan
status Gadu-Gadu
Prezes
status Gadu-Gadu

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 173, wczoraj: 216
ogółem: 521 480

statystyki szczegółowe