07-2019

07-2019

Prezentacja drużyny

• autor: MrPuyol, 2011-03-26 00:30

Regulamin podpisany, koszulki rozdane - teraz czas na grę!

25.03.2011r. Ta data na długo zapadnie w naszej pamięci. Właśnie tego dnia udało nam się sfinalizować nasz największy dotychczas projekt- zakup profesjonalnych koszulek. Już od samego początku istnienia Beuthen szukaliśmy sposobu by je zdobyć. Na samym początku zrzucaliśmy się na nie, niestety ten pomysł nie wypalił. Koło września pojawił się pomysł współpracy ze stowarzyszeniem Bytom Przyjazne Miasto. Współpraca miała na celu wsparcie kandydata na prezydenta, Mariusza Wołosza oraz "zapracowanie" na własne koszulki. Udało nam się to w 100%. Pan Mariusz okazał się bardzo słowną osobą- od razu po ustanowieniu go na stanowisku wiceprezydenta Bytomia pomógł nam zamówić wymarzone stroje. Realizacja zamówienia poszła sprawnie i dlatego możemy na wiosnę, jako jedna z niewielu drużyn w PlayArenie, prezentować się w profesjonalnych strojach. Dlatego jeszcze raz serdecznie dziękujemy stowarzyszeniu Bytom Przyjazne Miasto na czele z prezesem oraz mamy nadzieję na dalszą, owocną współpracę.

Jeśli chodzi o dzisiejsze spotkanie to odbyło się ono przy stosunkowo dużej frekwencji- pojawiło się 10 zawodników oraz szóstka wiernych kibiców: Magda, Natalia, Adaś, Adrian, Krzysiu oraz oczywiście prezes SKK Paweł "Papeć" Wikarek. Prezentację rozpoczęliśmy od odczytania nowego, 15 punktowego, regulaminu klubu. Po zaakceptowaniu wszystkich punktów zostały zebrane podpisy zawodników i w ten sposób regulamin wszedł w życie (możecie go znaleźć po lewej stronie naszego menu).

Po regulaminie przeszliśmy do głosowania na kapitana drużyny Beuthen 09. Stanowisko to zwalniał Dawid Kotowicz, który postanowił nie kandydować ponownie. Oficjalnymi kandydatami byli Dawid Kowalski, Mateusz Sierociński oraz Paweł Bajon. Głosowanie odbywało się w sposób jawny i przebiegło dość niespodziewanie. Otóż zwycięzcą (z 6 głosami) został... Dawid Kowalski! Za jego plecami ex-aequo znaleźli się Paweł i Mateusz (po 2 głosy). Jednak największa niespodzianka pojawiła się chwilę później. Dawid poprosił o głos i postanowił... Przekazać funkcję kapitana Pawłowi! Motywował swoją decyzję faktem, iż Paweł jest dłużej w drużynie oraz będzie lepiej tą funkcję sprawował. Jednocześnie zasugerował swoją kandydaturę na stanowisko drugiego kapitana. Podczas najbliższej "Rady Plemienia" jego propozycja zostanie rozpatrzona, jednak nieoficjalnie mówi się, że głosowanie zakończy się sukcesem Dawida.

Po tym małym zamieszaniu przyszedł czas na finał- Michał Rosołek czytał krótkie charakterystyki każdego z zawodników, a Paweł i Adam wręczali świeże koszulki. Mateusz bawił się w fotografa, a kibice żywo reagowali na niektóre zabawne stwierdzenia. Rozdanie koszulek zakończyło nasze spotkanie- chwilę później każdy poszedł w swoją stronę.

Premierowy pokaz koszulek w akcji odbędzie się podczas najbliższego spotkania ligowego w niedzielę o godzinie 20, jednak informacje na ten temat pojawią się w sobotę. Miejmy nadzieję, że koszulki pomogą nam w zajęciu jak najwyższego miejsca w lidze.

http://www.megaupload.com/?d=MYLDLZLD <---- Link do pobrania zdjęć na komputer

https://picasaweb.google.com/beuthen09/PrezentacjaDruzynyBeuthen09# <------- Link do galerii zdjęć