Aktualności

Relacja meczu z Niebiesko Czerwonym Bytomiem

• autor: MrPuyol, 2011-05-14 23:07

Ładna pogoda, świetna publiczność i spora ilość ładnych bramek- czego chcieć więcej?

Spotkanie z Niebiesko Czerwonym Bytomiem miało być spacerkiem i formalnością. Jedynie pierwsze pięć minut spotkania mogło pokazać, że się myliliśmy. Po tym czasie na boisku dominowała jedna drużyna. Beuthen 09 w składzie:

Bajon

Jedynak

Bitner                          Janoszek

Kowalski

Kadrę dopełniali Łuczyński oraz Rosołek. Wyszliśmy najmocniejszym składem, bo wiedzieliśmy, że mecz sam się nie wygra. Okazało się to słuszną decyzją. Dobra gra naszych ofensywnych zawodników sprawiła, że po pierwszej połowie na "tablicy" widniał wynik 9:4. Warto zwrócić uwagę, iż w pierwszej połowie naszej grze przyglądał się bytomski radny- Grzegorz Nowak, który reprezentuje stowarzyszenie Bytom Przyjazne Miasto. Dziękujemy za obecność oraz zainteresowanie zespołem!

Na drugą połowę wyszliśmy nie mniej zmotywowani i konsekwentnie graliśmy swoje. Przeciwnicy niewiele mieli do powiedzenia przy akcjach Marka czy strzałach Dawida. Po przerwie strzelili zaledwie 3 bramki. Dla porównania, nasi zawodnicy (dosłownie i w przenośni) dziurawili siatkę rywala aż 23 razy! To spore osiągnięcie. W tym miejscu warto wspomnieć, że część drugiej połowy był z nami obecny pan wiceprezydent- Mariusz Wołosz, którego stowarzyszenie BPM jest sponsorem naszych nowych koszulek. Tym bardziej cieszy, że przy jego obecności udało nam się odnieść wysokie zwycięstwo 32:7.

W tekście były pozdrowienia dla VIP-ów, jednak nie możemy zapomnieć o Patrycji, Kindze, Klaudii, Kasi, Justynie, Beacie oraz Adamie, którzy z zapartym tchem obserwowali nasze zmagania! Dziękujemy za Waszą obecność :)